Atatürk hakkında genel bilgiler
Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk hakkında özet niteliğindeki genel bilgileri bulabileceğiniz ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış zengin ve güzel içerikli bir site. Siteye ulaşmak için buraya tıklayın.
Atatürk resimleri
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet öncesi ve Cumhuriyet sonrası çok özel ve seçilmiş fotoğraflarını bulabileceğiniz ve yine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış güzel bir site. Resimlerdeki Atatürk'ümüzün bakışlarından o sizlerde bir şeyler kapabilirsiniz. Siteye ulaşmak için buraya tıklayın.
Atatürk Araştırma Merkezi
Atatürk'ün kişiliğini, ilkelerini, Atatürkçü düşünceyi, Atatürk inkılaplarını aydınlatacak, değerlendirecek bilimsel araştırmalar yapmak üzere kurulmuş Atatürk Araştırma Merkezi resmi internet sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Atatürk Kronolojisi
Atatürk'ün hayatıyla ilgili kronolojik bilgiye ulaşabileceğiniz Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküşü ile birlikte Kurtuluş Savaşı'nı, Cumhuriyetin ilk yıllarını ve Atatürk devrimlerini anlatan derli toplu güzel bir site. Siteye ulaşmak için buraya tıklayın.

ATATÜRK KÖŞESi
  Özdemirci Kasabası Denizli/Çivril İlçesine bağlı, birinci derece sit alanlarına sahip ve şifalı acı suyu bulunan gözlerden ırak küçük bir kasabadır. Özdemirci Kasabamızın kalkınması için desteklerinizi bekliyoruz...  ozdemirci.com
     Görüş ve önerileriniz için: ' 0 505 220 73 20 Telefon Numarasından; sahinali_77@hotmail.com š recep_karabulut20@hotmail.com 'dan ulaşabilirsiniz.
Bu web sitesinin tüm hakları Recep KARABULUT'a aittir. Her Hakkı Saklıdır.     © 2007-2014
Tasarım: Ali Şahin Karabulut
sahinali_77@hotmail.com
by blackhawk20
copyright 2010
Web Page Maker, create your own web pages.